Podkategoria: Biznes

Twój kucharz

Twój kucharz »Dodano - 28.04.2014

Nasza firma proponuje bogaty wachlarz eventów gastronomicznych. Organizujemy zajęcia z gotowania, branche firmowe, kursy gotowania i inne eventy. Organizujemy całe wydarzenia lub uświetniamy inne imprezy. Współpracujemy z najlepszymi szefami kuchni i używamy najlepszego sprzętu. Gotujemy dania na imprezy firmowe i prow... zobacz szczegóły wpisu »

Pożyczki dla firm

Pożyczki dla firm »Dodano - 20.08.2013

Przedsiębiorstwo szukające finansowania zwykle nie zna w pełni oferty kierowanej do firmy przez banki i poza bankowe instytucje finansowe. Dlatego powstał serwis finansowy dla firm przygotowany przez doświadczonego brokera. Przedsiębiorca dowie się w nim na przykład, że pożyczka dla firm bez BIK nie zawsze musi być jed... zobacz szczegóły wpisu »

Akceptacja kart płatniczych

Akceptacja kart płatniczych »Dodano - 15.04.2014

Zdobywaj nowych klientów i zwiększaj atrakcyjność swojego biznesu dzięki instalacji terminala płatniczego. To proste urządzenie w kilka sekund przetwarza odpowiednie informacje by po chwili zatwierdzić transakcje bezgotówkową. Klient nie musi mieć już gotówki w portfelu robiąc zakupy w Twojej firmie. Kart płatniczych c... zobacz szczegóły wpisu »

Biznes - zaproponuj nową stronę:

Adres: