janvest.pl

Pożyczka gotówkowa bez BIK jest idealnym rozwiązaniem dla osób lub instytucji, które straciły tymczasowo płynność finansową. Kredyt pod zastaw domu przywróci stabilność sytuacji oraz da większy wachlarz możliwości w wypadku kłopotów ze spłatą innych zobowiązań. Jest to opcja, z której skorzystać mogą zarówno właściciele małych, jak i średnich przedsiębiorstw. Kredyt pod zastaw mieszkania może zostać przez nas udzielona nawet wtedy, gdy nie posiadają Państwo stosownych zaświadczeń z ZUS czy US. Dla naszych klientów oferujemy także wyjście w postaci skupu wierzytelności. Podejmiemy się kupna wierzytelności pochodzących z obrotu gospodarczego. Na kupującego mocy umowy przechodzą wszelkie prawa i obowiązki związane z wierzytelnością, natomiast wierzyciel otrzymuje umówioną zapłatę.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz

W tej kategorii możesz jeszcze znaleźć:

Tanie ulotki

Tanie ulotki »Dodano - 25.03.2013

PrintExPress jest drukarnią, która głównie ofertę kieruje do osób z woj. łódzkiego. Staramy się, aby np. drukowane przez nas wizytówki cechowały się solidnością, lecz także atrakcyjną ceną. Dbamy o to, aby tacy ludzie, których interesują tanie ulotki i reszta nie musieli zbyt długo czekać na wykonanie zlecenia. A więc ... zobacz szczegóły wpisu »

Italux

Italux »Dodano - 08.04.2013

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą wyposażenia świetlnego dla twojego domu. Italux to nowoczesne lampy, które urzekną nawet tych najbardziej wymagających. Na stronie naszego sklepu internetowego Janex znajdziecie najbogatszą ofertę bogatą w promocje. Posiadamy szeroką gamę produktów firmy Italux - lampy b... zobacz szczegóły wpisu »

Ideal Lux

Ideal Lux »Dodano - 10.04.2013

Szukasz oświetlenia do swojego mieszkania, formy czy biura? Oferujemy Państwu nowoczesne lampy Ideal Lux, które urzekną was swoją wyjątkowością i designem. W naszej ofercie na naszej stronie internetowej znajdziecie między innymi lampy wiszące i stojące, plafony, lampki led, kinkiety i inne. Skorzystaj z naszej oferty ... zobacz szczegóły wpisu »

Ledix

Ledix »Dodano - 11.04.2013

Ledix to nowoczesne lampki, które w wyjątkowy sposób rozświetlą twoje schody, korytarze lub przedsionki. Wejdź na naszą stronę janexmarket.pl i zapoznaj się z ofertą i promocjami jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Oświetlenie Ledix to styl i wygoda w jednym. Gwarantujemy fachową obsługę i najwyższą jakość. Sprawdź i sam... zobacz szczegóły wpisu »

Zaproszenia Ślubne

Zaproszenia Ślubne »Dodano - 30.04.2013

Aby znaleźć swoje wymarzone zaproszenie ślubne w Internecie narzeczeni często muszą na to poświęcić co najmniej kilka godzin. Starają się wybrać najlepszą ofertę. Dlatego też powinni zajrzeć na stronę sklepu internetowego Nadzwyczajki.pl. Znajdą tutaj bogatą ofertę zaproszeń ślubnych. Twórcy tego sklepu wiedzą, że różn... zobacz szczegóły wpisu »

pozew o alimenty

pozew o alimenty »Dodano - 16.05.2013

Współcześnie nie musisz wnosić opłaty za rady powiązane z prawem. Wystarczy jedynie, że wstąpisz na witrynę www.prawoznawcy.pl, gdzie odnajdziesz szansę napisania do prawnika oraz darmową wycenę problemu. Odnajdziesz tam też rady i opis działalności. Wszystko, co jest Tobie wymagane ze sfery prawnej jest na wyciągnięci... zobacz szczegóły wpisu »

Nowodvorski

Nowodvorski »Dodano - 15.06.2013

Szukasz dobrego oświetlenia dla swojego domu czy biura? Oferujemy nowoczesne lampy znanej renomowanej marki Nowodvorski, które urzekną Ciebie oraz twoich znajomych. Oświetlenie Nowodvorski sprawia, że twoje wnętrza zabłysną w nowym świetle a twoje samopoczucie wieczorną porą będzie lepsze. Niskie ceny, najwyższa jakość... zobacz szczegóły wpisu »

Hurtownia nagrobków

Hurtownia nagrobków »Dodano - 18.06.2013

Szukając odpowiedniego nagrobka dla bliskiej osoby często nie szukamy daleko tylko sprawdzamy najbliższy zakład kamieniarski. Jest to jednak błąd bo zwykły zakład z pewnością naciągnie nas na większe koszty. Dlatego warto sprawdzić ceny w najbliższej hurtowni. Taka hurtownia nagrobków mieści się w miejscowości Nowy Sta... zobacz szczegóły wpisu »

Faktoring - koszty

Faktoring - koszty »Dodano - 12.11.2013

Faktoring to usługa bardzo złożona, która łączy finansowanie z administrowaniem należnościami dlatego na jej kosz ma wpływ wile elementów. Na koszt faktoringu składają się prowizje, odsetki oraz czasami różne opłaty dodatkowe. Serwis szczegółów omawia ten oraz i aspekty usługi faktoringu.... zobacz szczegóły wpisu »

Deutsche Bank Polska - konta bankowe dla klientów indywidualnych i firm

Deutsche Bank Polska - konta »Dodano - 30.10.2014

Najwyższy czas założyć nowe konto bankowe? Deutsche Bank Polska S.A. posiadający szeroką ofertę kont dla każdego, zaprasza! Proponujemy konto internetowe dbNET, konta osobiste db Life, db Open, db Invest oraz db Smart dla młodzieży. Oferujemy także konto oszczędnościowe 24h, konto walutowe, rachunek inwestycyjny, a tak... zobacz szczegóły wpisu »