Kategoria: Internet i komputery

Prezentowana kategoria zawiera strony które pomagają budować "dobry internet" tzn strony warte i godne polecenia skupiające tematycznie strony z branży IT.

Najnowsze dodane strony:

Lyoness

Lyoness »Dodano - 23.11.2015

Jesteśmy tym co robimy. Dlatego tak istotna jest pomoc innym. To pokazuje o nas, że jesteśmy dobrymi osobami. Nasza firma postanowiła założyć organizację, która stara się uratować świat przed szkodliwym wpływem ludzi na środowisko. Razem dla Świata- nawet najmniejsza pomoc jest bardzo ważna. Wejdź na stronę naszej fund... zobacz szczegóły wpisu »

Meliski i baleriny od Oka B na Walentynki.

Meliski i baleriny od Oka B n »Dodano - 09.02.2015

Walentynki to czas skromniejszych prezentów niż te na Mikołaja czy Gwiazdkę. Jednak Walentynkowe prezenty są inne. One są bardziej od serca i muszą wyrażać uczucia. Najlepiej w taki dzień kupić ukochanej coś pięknego i coś co kobiety uwielbiają. Jeną z takich rzeczy są buty, takie jak kolorowe meliski. Oka B ma w swoje... zobacz szczegóły wpisu »

IT Blog - porady komputerowe

IT Blog - porady komputerowe »Dodano - 22.12.2014

IT Blog poświęcony jest nowością ze świata zaawansowanych technologi. Jeżeli interesujesz się nowinkami ze świata IT to musisz nas odwiedzić. Ponadto w serwisie znajdziecie poradniki komputerowe, recenzje sprzętu jak i ciekawe sztuczki które pozwolą usprawnić pracę z komputerem i nie tylko!... zobacz szczegóły wpisu »

Naprawa komputera Wrocław

Naprawa komputera Wrocław »Dodano - 15.12.2014

Wrocławskie Pogotowie Komputerowe - naprawa komputerów, serwis komputerowy Wrocław - psie pole - Kiełczów. Odwirusowanie i kompleksowa naprawa komputerów. Instalacja Windows i innych programów, sterowników, konfiguracja internetu, routera, wi-fi. Hosting gier Solidnie i uczciwie - serwis komputerowy serdecznie zaprasza... zobacz szczegóły wpisu »

Spis produktów www.Boosted.pl

Spis produktów www.Boosted.pl »Dodano - 13.09.2014

W naszych czasach można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że przeróżne działania promocyjne jeszcze nigdy w historii nie okazywały się tak przyjemne. Skąd ta teza? Dzisiaj niby klasyczna promocja staje się skuteczna. Reklamy z telewizji nie są w stanie przykuć uwagi klientów, a potężna ilość wszechobecnych ulotek powodu... zobacz szczegóły wpisu »

Katalog stron www Robaczek

Katalog stron www Robaczek »Dodano - 27.06.2014

Spis dobrych stron jakim jest Robaczek, którego mamy okazję zaprezentować znacznie szerszej publiczności to skrupulatnie prowadzona baza witryn, która u klasyfikowała się w czołówce mocnej konkurencji. Prezentowany katalog stron www ma na celu zbiór jak również promowanie zgromadzonych serwisów, blogów jak i sklepów in... zobacz szczegóły wpisu »

Odzież męska

Odzież męska »Dodano - 05.02.2014

Jeśli lubisz efektownie się prezentować, a nie lubisz chodzić po różnych sklepach i galeriach handlowych zapraszamy do zajrzenia na naszą stronę internetową. Nasza firma oferuje produkty z działu współczesnej mody męskiej - sprawdź nas... zobacz szczegóły wpisu »

Sklep DrTusz z tuszami do drukarek

Sklep DrTusz z tuszami do dru »Dodano - 27.01.2014

Sklep internetowy mieszczący się pod adresem www.sklep.doktortusz.pl jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na rynku polskim. Od wielu lat dostarcza swym klientom wysokiej jakości tusze do atramentówek i tonery do drukarek laserowych. W swojej ofercie posiada bogatą listę zamienników, które produkuje pod własnym s... zobacz szczegóły wpisu »

Smart ups

Smart ups »Dodano - 22.11.2013

Venso to internetowy sklep komputerowy oferujący specjalistyczny sprzęt dla serwerowni czy firmowych sieci internetowych. Z samego początku istnienia pracownicy koncentrują się na najodpowiedniejszej transakcji i kontakcie, zarazem oferując klientom bardzo korzystne ceny. Ciągle rozszerzany asortyment, w którym ważną c... zobacz szczegóły wpisu »

pozycjonowanie stron

pozycjonowanie stron »Dodano - 11.09.2013

Obecnie istnienie w sieci to nie tylko witryna. To również pozycjonowanie, innymi słowy próba umieszczenia strony pod określone frazy na pozycjach TOP 1 w wyszukiwarce. Takie próby podejmuje stworzona przez nas jednostka gospodarcza, która zajmuje się tym od wielu lat. Mamy doświadczenie oraz zdajemy sobie sprawę z teg... zobacz szczegóły wpisu »