Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Kategoria charakteryzująca się tym że skupia strony polskiego internetu związane z prawem i społeczeństwem. Zapoznaj się bliżej z Polskim prawem.

Najnowsze dodane strony:

Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk

Kancelaria radcy prawnego Agn »Dodano - 08.07.2015

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczony... zobacz szczegóły wpisu »

Zespół na wesele Haliśka Band

Zespół na wesele Haliśka Band »Dodano - 28.05.2014

Zapewnimy oprawę muzyczną na każdego typu imprezie. Nieszablonową, niebanalną, na odpowiednim poziomie artystycznym. Zespół na wesele Haliśka Band gwarantuje także dobór repertuaru do rodzaju imprezy, oraz na bieżąco podczas trwania wesela czy też innej uroczystości.Postawcie na Zespół na wesele Haliśka Band - czyli: d... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria adwokacka bielsko

Kancelaria adwokacka bielsko »Dodano - 15.10.2013

Idealna kancelaria adwokacka Bielsko zapraszamy do naszej kancelarii adwokackiej u nas rozwiążemy każde twoje problemy związane z prawem. Dobra kancelaria adwokacka w Bielsku załatwi twoje problemy nie czekaj przyjdź do nas a twoje problemy związane z prawem znikną... zobacz szczegóły wpisu »