Kategoria: Produkcja przemysłowa
Produkcja przemysłowa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony
 • Pompy do siarki »

  Pompy wirowe pionowe KFP i GTPM. Stosuje się je do pompowania siarki płynnej. Pompy pionowe jednostopniowe z wirnikami półotwartymi KFP i dwukanałowymi GTPM. Zespół wirujący oparty w górnej części w jednym lub dwu łożyskach kulkowych, natomiast w dolnej części w jednym łożysku ślizgowym smarowanym cieczą pompowaną. Pompy do siarki 50 KFP 40 w najdłuższych wykonaniach posiadają dodatkowe łożysko ślizgowe w środkowej części wału. Uszczelnienie dławnicy sznurowe - po uzgodnieniu można wykonać dławnicę doszczelnioną smarem stałym dostarczanym ze smarownicy automatycznej - pompy KFP. Uszczelnienie dławnicy pierścieniem tarflenowym - pompy GTPM. Typowym wykonaniem łożyska ślizgowego jest stal narzędziowa. Pompy do siarki wykonane są z żeliwa szarego i stali węglowej. Po uzgodnieniu można wykonać pompy 50 KFP 40 ze stali i staliwa kwasoodpornego.

  Data dodania: 01 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie kawiarni, Meble ze stali nierdzewnej Kraków »

  Tanie i dobre zaopatrzenie gastronomii, doskonałej jakości urządzenia gastronomiczne, profesjonalnie przygotowane wyposażenie gastronomii? Zatem sprawdzajcie dokładnie co przygotowane przez specjalistów w RomaGastro Kraków. To jedyna taka hurtownia gastronomiczna, to jedyne miejsce gdzie otrzymacie doskonałej klasy wyposażenie barów, wyposażenie kawiarni, wyposażenie restauracji i wiele więcej urządzeń

  Data dodania: 10 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Filtry sprężonego powietrza »

  HEK to firma mająca w swojej ofercie między innymi elementy do firm Kaeser, Atlas Copco, Compair, Demag, Beko, Ultrafilter, Deltech. Proponujemy wam rzetelne podejście do sprawy, nowoczesność oraz wieloletnie doświadczenie. Kiedy chcecie inwestować we wkłady do filtrów powietrza, chcecie wybierać najlepsze elementy do sprężarek powietrza, uzdatnianie kondensatu to lepiej nie mogliście trafić. W ofercie również separatory czy osuszacze

  Data dodania: 23 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Silosy paszowe »

  Potrzebne konstrukcje typu silosy lejowe czy też silosy płaskodenne? Jeżeli tak to koniecznie należy skorzystać z oferty przygotowanej przez firmę Agremo. Firma Agremo to wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu takich konstrukcji jak silosy ale równocześnie dostarczająca na rynek choćby suszarnie zbożowe, mieszalnie pasz i nie tylko. Polecamy nasze suszarnie do zboża, zachęcamy do wybierania wszystkiego co możemy dla was przygotować już dzisiaj

  Data dodania: 05 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki »

  Specjaliści od takich konstrukcji jak rury do LPG, rury do ropy naftowej, od sprzętu spod znaku Thermoflex to właśnie CGH Polska. Nasza firma wchodzi w skład międzynarodowej grupy CGH Group i to właśnie u nas znajdziecie wszystko co najlepsze, otrzymacie oferty na znakomite rury do gazu, rury ciśnieniowe czy też funkcjonalne i różnorodne zbiorniki. Zapraszamy do współpracy, wybierajcie najlepszych na polskim i europejskim rynku

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • sznurek - EVERLIN.pl »

  Firma Everlin oferuje między innymi ekspandor do plandek oraz liny. 30 letnia współpraca z tymi samymi dostawcami surowców pozwoliła EVERLIN produkować wysokogatunkowe produkty w konkurencyjnych cenach należą do nich: akcesoria plandekowe oraz liny polipropylenowe. Jakość wykonywanych usług przez firmę potwierdza certyfikat NATO. Praca i zaangażowanie EVERLIN przekładają się na produkty w pełni satysfakcjonujące klientów firmy!

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Firma Bud-Went to poznańska firma działająca w branży wentylacyjnej. Jej specjalizacja to wentylatory i wentylacja ponadto świadczy usługi wdrażania systemów klimatyzacji i całościowych systemów wentylacyjnych. Na stronie istnieje szeroki wachlarz towarów zwłaszcza jeżeli chodzi o wentylatory, których mamy następujące rodzaje: dachowe, centrale wentylacyjne, wentylatory do domu i biura, a zatem każda firma i każdy posiadacz lokalu mieszkalnego znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Bud-Went łatwo odnaleźć w Internecie. Wystarczy bowiem wpisać frazę: wentylatory Warszawa albo wentylacja Gdańsk. Dzięki bowiem stosownej promocji i przede wszystkim jakości świadczonych usług Bud-Went zyskuje na popularności i zaufaniu klientów.

  Data dodania: 13 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lewtech »

  Ażeby przenieść coś z miejsca na miejsce w zakładzie pracy, czy wewnątrz hali produkcyjnej, niezbędne są urządznenia, czy środki transportu wewnątrzzakładowego. Do nich można zaliczyć suwnice, wózki widłowe, dźwigi i instalacje „transport pneumatyczny” To drugie to nic innego, jak wciąganie, czy wydmuchiwanie za pomocą pomp różnego typu sypkich materiałów poprzez instalację. Miejscami magazynowania materiałów sypkich są zbiorniki przemysłowe.

  Data dodania: 07 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Second Grade - drugi gatunek »

  Second Grade jest firmą wielobranżową, której podstawowym profilem działalności jest skup i sprzedaż stali nierdzewnej i kwasoodpornej w tzw. II gatunku.

  Oferowany asortyment to przede wszystkim blachy w arkuszach o standardowych wymiarach , kręgach (zwojach) jak i nietypowych gabarytach . Materiały są zdeklasowane z powodu wad jakości powierzchni (zarysowania, błędy powstałe podczas polerowania, szlifowania), a także błędy przy cięciu na liniach produkcyjnych.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble sklepowe - Zikarto Projekt »

  Meble-sklepowe.eu to firma z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się produkcją mebli sklepowych, które znajdują użycie w dużej ilości niejednorodnych branżach. Prócz samej produkcji, firma daje też aranżowanie wnętrz obiektów handlowych, celem ich stosownego rozplanowania. W katalogu usług/produktów spółki znaleźć można meble sklepowe o różnorodnym zastosowaniu. Są to między pozostałymi lady sklepowe, przymierzalnie, komody, gabloty regały, a dodatkowo taki produkt jak variant - podstawa. Firma bez przerwy się rozwija, oferując nowe usług oraz dodatkowo wprowadzając nowe towary do własnej oferty. Poza typowych mebli w asortymencie odnaleźć można także takie akcesoria jak manekiny, kasetki na pieniądze, metkownice i kilka innych. Misją spółki jest dostarczenie Kontrahentowi najlepszych, optymalnych i satysfakcjonujących rozwiązań w postaci systemów meblowych, zastosowanych do konkretnych lokali. W spisie produktów/usług spółki znaleźć można gotowe zestawy meblowe.

  Data dodania: 29 04 2014 · szczegóły wpisu »
Najnowsze tagi związane z kategorią: Produkcja przemysłowa
© Copyright 2012 xn--w-1ia.pl. All Rights Reserved. Grungy theme by gry komputerowe.