Strony związane z hasłem 'biznes':

Fortis przeprowadzki

Fortis przeprowadzki »Dodano - 19.02.2013

Nasza firma zajmuje się realizacją przeprowadzek skierowanych zarówno do klientów indywidualnych (przeprowadzki mieszkań i domów) jak i do klientów biznesowych (przeprowadzki biur, firm, instytucji, magazynów). Działamy zarówno w kraju oferując drobne przeprowadzki lokalne (polegające np. na przewiezieniu sprzętu gospo... zobacz szczegóły wpisu »

Sale konferencyjne

Sale konferencyjne »Dodano - 16.07.2013

Jeżeli z jakichś względów uważasz, że zdobyłeś za mało kontaktów w swojej branży, koniecznie pojedź na konferencje biznesowe i poznaj nowe, interesujące osoby. Sprawny i doświadczony organizator dobrze wie, co musi zrobić, aby konferencja biznesowa była prawdziwym sukcesem. Podmiot organizujący konferencje musi zdawać ... zobacz szczegóły wpisu »

Imprezy okolicznościowe Łódź

Imprezy okolicznościowe Łódź »Dodano - 04.04.2013

Garden Party to przedsięwzięcie rodzinne działające na polu od 1997 roku w branży gastronomicznej. Prowadzimy restaurację i trudnimy się organizowaniem i obsługą wszelakich eventów okazjonalnych. Dlatego, że posiadamy swoją umiejscowienie w Łodzi w centrum naszego zainteresowania są głównie imprezy okolicznościowe Łódź... zobacz szczegóły wpisu »

http://www.bdi.com.pl/

http://www.bdi.com.pl/ »Dodano - 17.12.2013

Niekiedy jedna rada biznesowa umie ochronić przed katastrofą całej jednostki gospodarczej. Jeżeli w związku z tym wyszukujesz pomocy, gdyż nie za bardzo wiesz, co zrobić w danej chwili - gorąco zapraszamy do nas. Jedynie my wiemy, na czym opiera się rekrutacja pracowników i jak przeprowadzać pewne biznesowe działania, ... zobacz szczegóły wpisu »

Pożyczki i lokaty

Pożyczki i lokaty »Dodano - 27.02.2013

Kasystefczyka.pl to miejsce gdzie poznasz bogatą ofertę Kas Stefczyka bez wychodzenia z domu. Jeżeli interesuje Cie lokata osobista lub firmowa, a może potrzebujesz pożyczki, to miejsce jest właśnie dla Ciebie! Możesz także w prosty sposób skontaktować się z naszym doradcą dzięki formularzowi kontaktowemu. Odwiedź nas ... zobacz szczegóły wpisu »

Konta w mBanku

Konta w mBanku »Dodano - 06.03.2015

mBank - pionier bankowości elektronicznej. Zwycięzca wielu prestiżowych plebiscytów (Złoty Bankier). Bogata oferta kont bankowych w mBanku. Konta osobiste, konta firmowe, konta walutowe, konta oszczędnościowe, konta młodzieżowe, konta studenckie. Wybierz konto dopasowane do Twoich potrzeb. W ofercie kont osobistych: eK... zobacz szczegóły wpisu »

Akceptacja kart płatniczych

Akceptacja kart płatniczych »Dodano - 15.04.2014

Zdobywaj nowych klientów i zwiększaj atrakcyjność swojego biznesu dzięki instalacji terminala płatniczego. To proste urządzenie w kilka sekund przetwarza odpowiednie informacje by po chwili zatwierdzić transakcje bezgotówkową. Klient nie musi mieć już gotówki w portfelu robiąc zakupy w Twojej firmie. Kart płatniczych c... zobacz szczegóły wpisu »

Biuro rachunkowe Żnin

Biuro rachunkowe Żnin »Dodano - 09.07.2013

Niewielka miejscowość w województwie kujawsko-pomorskim jakim jest Żnin szczyci się pięknymi i urokliwymi okolicami. W tych właśnie okolicach mieści się jedno z leprzysz w regionie firm rachunkowych. Biuro rachunkowe Żnin to nieliczna firma w regionie, która zajmuje się prowadzeniem rachunkowości dla przedsiębiorstw ro... zobacz szczegóły wpisu »

Flexbuild Tech. - projektowanie graficzne i tworzenie stron www

Flexbuild Tech. - projektowan »Dodano - 25.03.2013

Firma Flexbuild Tech. specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu użytecznych stron internetowych zarówno na desktopy jak i urządzenia mobilne, prezentacji biznesowych oraz innych form graficznych, wliczając w to - identyfikacje wizualna,infografiki, plakaty,resume oraz kalendarze desktopowe i mobilne. Flexbuild Tech.... zobacz szczegóły wpisu »

Obiekt konferencyjny

Obiekt konferencyjny »Dodano - 05.08.2013

Bardzo ważnym składnikiem konferencji biznesowych jest integracja, jaka powoduje, że przybyli mogą się zapoznać. Jeśli twierdzisz, że masz niewiele kontaktów w twojej branży, pojedź na konferencje branżowe oraz zapoznaj ciekawe osoby. W sieci jest spora liczba przewodników o owym, jak zorganizować konferencje branżowe.... zobacz szczegóły wpisu »

Podbitka dachowa

Podbitka dachowa »Dodano - 13.09.2014

Obserwując rozwój wydarzeń w biznesie budowlanej powinno się przyznać, że deski tarasowe są doskonałym wyborem, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju pomosty. Taki wybór wydaje się jak najbardziej właściwy i ma to spersonalizowane argumenty w praktyce. Deski kompozytowe są wskutek tego używane do potrzebnych czynności. W ... zobacz szczegóły wpisu »

Mygen informacje biznesowo finansowe

Mygen informacje biznesowo fi »Dodano - 06.05.2014

Przedsiębiorstwo, zarządzanie personelem, obowiązki konsumenta, praca, oszczędności, opłaty skarbowe, nowelizacje, giełda, nieruchomości, transport, media oraz technologia to tylko wybrane grupy na bieżąco aktualizowane na naszej stronie informacyjnej. Zachęcamy do komentowania i dzielenia się swoimi opiniami.... zobacz szczegóły wpisu »

Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk

Kancelaria radcy prawnego Agn »Dodano - 08.07.2015

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Windykacja wierzytelności, kancelaria świadczy usługi w zakresie egzekucji należności. Doradzamy w sprawach spadkowych. Sporządzamy i negocjujemy umowy, np. Umowy najmu, umowy pożyczki, umowy o dzieło. Zakres usług świadczony... zobacz szczegóły wpisu »