Strony związane z hasłem 'ogniwa słoneczne':

Fotowoltaika

Fotowoltaika »Dodano - 28.10.2013

Panele fotowoltaiczne czyli sposób zamiany energii słonecznej w siłę elektryczną. Do niedawna jeszcze słabo ceniona w naszym kraju, traktowana za nadzbyt kosztowną oraz skomplikowaną pod kątem zatwierdzeń i procedur. Obecnie jest jednak szeroko dofinansowywana, sponsorowana, a rząd przedsiębiorstw oferujących oraz inst... zobacz szczegóły wpisu »

Fotowoltaika ViTiS IT

Fotowoltaika ViTiS IT »Dodano - 07.10.2013

Zestawy fotowoltaiczne to w dzisiejszych czasach najlepsza metoda na przyoszczędzenie pieniędzy na prądzie elektrycznym, jakiego cena w ostatnich czasach stale wzrasta. Panele słoneczne zainstalowane na Twoim budynku przejmują ciepło, które dochodzi do Ziemi prosto ze słońca i generuje za pomocą zjawiska fotowoltaiczne... zobacz szczegóły wpisu »

Turbiny wiatrowe

Turbiny wiatrowe »Dodano - 06.10.2014

Sprawdzając wizytówkę www.myenergy.pl odszukają Państwo sporo niezbędnych informacji gdzie mamy ogniwa słoneczne, fotoogniwa, a także elektrownie wiatrowe. Zapewniamy możliwość nie tylko pozyskania niezbędnych informacji, lecz także zajmujemy się realizacją i wyborem dobrych opcji. Całe lata pracy wykorzystujemy w zada... zobacz szczegóły wpisu »